FLUKE 2AC/90-1000V5PK Volt Alert 90-1000V, 5-pack, Flat-tip
%13
12.995,50 TL
14.937,35 TL
Kategori
Marka
Fiyat
* 1.267,06 TL den başlayan taksitlerle!!
Ürüne Genel Bakış :
  • 90VAC ile 1000VAC arasında voltaj algılama aralığı
  • Sağlamlık ve güvenilirlik
  • 2 adet AAA pil ile çalışır
  • Cepte saklama için optimize edilmiş entegre klips tasarımı
  • Yenilikçi pil kontrol düğmesi işlevi, pilin iyi durumda olmasını sağlar (isteğe bağlı)
  • Sınıfının en iyisi kullanıcı koruması için Kategori IV 1000V aşırı gerilim dereceli ürün
  • Pil ömrünü uzatmak için özel düşük güç devresi kullanarak her zaman açık
  • -10°C ila 50°C çalışma sıcaklığı aralığı