Fluke T6-600/62MAX+/1AC Termometre, Elektrik Test Cihazı ve Voltaj Dedektör Kiti
%13
30.733,87 TL
35.326,29 TL
Marka
Fiyat
* 2.996,55 TL den başlayan taksitlerle!!
Adet
Ürüne Genel Bakış :
​​​​​​​
  • Enerji verilmiş devreler için ölçülecek alanları ve voltaj test cihazı testlerini belirleyin
Ürünün Genel Özellikleri :
Ürünün Teknik Özellikleri :
fonksiyon Test uçları gerektirir Aralık çözüm Doğruluk [1]
FieldSense
ac voltajı true-rms
Hayır 600V 1 V ±(3 + 3 sayı) 45 Hz - 66 Hz [2] [3]
FieldSense
ac akımı true-rms
Hayır 200.0 A 0.1 A ±(3 + 3 sayı) 45 Hz - 66 Hz
frekansı (Hz)
Hayır   1 Hz ±(1% + 2 sayı) [3]
Volt ac true-rms Evet 600V 1 V ±(%1.5 + 2 sayı) 45 Hz - 66 Hz
volt dc Evet 600V 1 V ±(1% + 2 sayı)
Direnç Evet 2000 Ω 1 Ω ±(1% + 2 sayı)
Emniyet   600 V KAT III
Doğruluk [3] : FieldSense, aralığın 16 V ila %100'ü arasında belirtilir.
kalibrasyon 1 yıllık kalibrasyon döngüsü
Boyutlar 61,1 x 259,3 x 43,8 mm
çene açıklığı 17,8 mm
Ağırlık 0,35 kg (0,78 lb)
Sıcaklık İşletme -10 °C ila +50 °C (14 °F ila 122 °F)
Depolama -30 °C ila +60 °C (-22 °F ila +140 °F)
Rakım İşletme 2.000 m (6.562 fit)
Depolama 10.000 m (32.808 fit)
Bağıl nem %0 ila %90, 5 °C ila 30 °C (41 °F ila 86 °F)
%0 ila %75, 30°C ila 40°C (86°F ila 104°F)
%0 ila %45, 40°C ila 50°C (104°F ila 122°F)
Pil Tipi ve Ömrü 2 x AA (IEC LR6); 360 saat sürekli, tipik; FieldSense kullanarak 200 saat
Sıcaklık katsayısı <18°C veya >28°C için 0,1 x (belirtilen doğruluk) / °C