PCE-SLT-TRM-24V Gürültü Ölçüm Cihazı
22.009,89 TL
Marka
Pce
Fiyat
* 2.145,96 TL den başlayan taksitlerle!!
Adet
Açıklama: Desibelmetre PCE-SLT-TRM-24V
4 … 20 mA analog çıkış / Sabit kurulum
Desibelmetre PCE-SLT-TRM-24V, saplı bir ölçüm mikrofonundan, 1.5 metre kablolu
duvara monte edilebilen bir sensörden ve bir ses vericiden (transmitter)
oluşur. Desibelmetrenin ana uygulama alanı fabrikalarda, üretim hatlarında ve
büyük etkinliklerde (konser, festival gibi) devamlı olarak ses ölçümü
gerçekleştirmektir.
Dönüştürücünün sinyalleri kaydedici ile kaydedilebilir, değerlendirilebilir ve
belgelenebilir. Desibelmetrenin bağlanması basittir ve 240 V güç ile
çalıştırılabilir.
Özellikler: - Ölçüm aralığı: 30 … 130 dB (3 aralıkta)
- Çözünürlük: 0.1 dB
- Hassasiyet: ± 1.5 dB
- IP54 koruma
Teknik Bilgiler: Ses Sensörü
Ölçüm Aralığı 3 aralıkta 30 ... 130 dB:
I. 30 ... 80 dB(A)
II. 50 ... 100 dB(A)
III. 80 ... 130 dB(A)
Çözünürlük 0.1 dB
Hassasiyet ±1.5 dB
Frekans Ağırlıklandırma A
Güç Kaynağı Verici aracılığıyla
Kablo Uzunluğu 1.5 metre
Duvar Braketi Vidalama için (dahil)
Çevre Koşulları 0 ... +50 °C, maks. %85 n.o
Mikrofon 1/2" hassas elektret mikrofon
Standart IEC 61672 (Sınıf 2)
Verici
Gövde ABS plastik
Güç Kaynağı 24 V DC
Kalibrasyon Ayar vidası ile ayarlanabilir
Çıkış 4 ... 20 mA
Koruma IP54